Wybierz region

Wybierz miasto

  23. Rajd Krakowski

  Autor: Marek WICHER

  2000-05-12, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Dzisiaj o godzinie 7.00 pierwsza załoga wyruszyła na trasę 23. Rajdu Krakowskiego. Z numerem 1 na odcinkach specjalnych zobaczymy reprezentantów zespołu Marlboro - Ford - Mobil, Janusza Kuliga i Jarosława Barana ...  Dzisiaj o godzinie 7.00 pierwsza załoga wyruszyła na trasę 23. Rajdu Krakowskiego. Z numerem 1 na odcinkach specjalnych zobaczymy reprezentantów zespołu Marlboro - Ford - Mobil, Janusza Kuliga i Jarosława Barana (ford focus). W sumie na małopolskich drogach ścigać się będzie 89 załóg.
  Następny w kolejności numer startowy - 2, przypadł załodze zespołu Mocne Rally, Leszkowi Kuzajowi i Andrzejowi Górskiemu (toyota corolla). Z trójką jedzie ekipa Herba - Rathe (Warka strong, seat cordoba)
  Na trasie tegorocznego Rajdu Krakowskiego zobaczyć można dwie załogi Kulig - Baran. Jedną znamy: to Janusz i Jarek. Druga z nich to osada ojcowska. Z dwoma zerami na drzwiach, w charkterze ,szpiegów", po odcinkach jeździć będą ojcowie wymienionej dwójki - Jan Kulig i Zbigniew Baran
  Pierwszy etap rajdu to 13 odcinków specjalnych o łącznej długości 166,5 km. Meta dzisiejszej części zaplanowana jest na godzinę 20.15.

  Sonda

  Czy znalazłeś siebie na "Portrecie Chrzanowian Początku Trzeciego Tysiąclecia"?

  • Tak (51%)
  • Nie mogę siebie znaleźć (30%)
  • Nie zmieściłem się w kadrze (19%)