Wybierz region

Wybierz miasto

  Hokeiści Cracovii czekają na zjazd

  Autor: pg

  2000-05-19, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Na posiedzeniu zarządu sekcji hokejowej i Fundacji Hokeja Cracovii nie zapadły decyzje dotyczące przygotowania do nastąpnego sezonu. Nieoficjalnie się mówi, że działacze czekają na zjazd PZHL, który ma nastąpić 17 ...

  Na posiedzeniu zarządu sekcji hokejowej i Fundacji Hokeja Cracovii nie zapadły decyzje dotyczące przygotowania do nastąpnego sezonu. Nieoficjalnie się mówi, że działacze czekają na zjazd PZHL, który ma nastąpić 17 czerwca. Ponieważ z przecieków dochodzących z warszawskiej centrali wynika, że nie wykluczona jest kolejna reorganizacja systemu rozgrywek, określenie już dzisiaj daty rozpoczęcia przygotowań mija się z celem. Jeżeli nic się nie zmieni i ,pasy" będą w przyszłym sezonie występować w I lidze, która wystartuje pod koniec września, przygotowania zostaną rozpoczęte na początku lipca. Ale jeżeli powiększona zostanie ekstraliga, to będzie je trzeba rozpocząć wcześniej. Z tego samego powodu nadal niewiele wiadomo o ewentualnych sponsorach.


  Prowadzone rozmowy z krakowskim oddziałem browaru Okocim niewiele przyniosły. Tymczasem identyczny oddział, tylko w Katowicach został sponsorem GKS-u Katowice (Hortex zrezygnował). Ale w głębokiej tajemnicy, działacze wspominają, że szykuje sią w tej kwestii ,wielki hit".Konkretne informacje zostaną podane pod koniec maja. Zawodnicy nadal czekają na kwietniowe wypłaty, ale przy ich podpisywaniu wiadomo było, że mogą się one przesunąć w czasie.


  Jedyną pomyślną informacją z sekcji jest wiadomość, że wszyscy maturzyści (Drozdowicz, Bączkowski, Dudek, Sałach, Turcza) zdali egzaminy i całą grupą wybierają się na krakowski AWF. Tak liczna grupa krakowskich hokeistów nigdy tam nie zawitała.


  (PG)

  Sonda

  Czy znalazłeś siebie na "Portrecie Chrzanowian Początku Trzeciego Tysiąclecia"?

  • Tak (51%)
  • Nie mogę siebie znaleźć (30%)
  • Nie zmieściłem się w kadrze (19%)