Wybierz region

Wybierz miasto

  Połknęła kwit

  Autor: (olsz)

  2000-05-11, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Mieszkanka Nowego Sącza nie miała szans. Została złapana za ręce. Grożono jej pobiciem. To wszystko działo się o godz. 13.30 w centrum miasta na ul. Sobieskiego. Do idącej kobiety podeszła para.

  Mieszkanka Nowego Sącza nie miała szans. Została złapana za ręce. Grożono jej pobiciem. To wszystko działo się o godz. 13.30 w centrum miasta na ul. Sobieskiego. Do idącej kobiety podeszła para. Kobieta i mężczyzna zażądali pieniędzy, grozili, że ją ciężko pobiją. Kiedy mężczyzna trzymał kobiecie ręce uniemożliwiając jej wykonywanie jakiegokolwiek ruchu, jego partnerka zabrała jej złoty łańcuszek wart 320 zł.
  Sądeczanka szybko powiadomiła policję, sprawców szybko zatrzymano. Okazali się nimi: 27-letnia kobieta, która po przesłuchaniu została zwolniona do domu ze względu na trudną sytuację rodzinną oraz 36-letni mężczyzna (miał 2,34 promila alkoholu we krwi).
  27-latka, do czasu zatrzymania przez funkcjonariuszy zdążyła sprzedać łańcuszek u jubilera po cenie złomu. Na oczach policjantów połknęła kwit z tej transakcji.

  Sonda

  Czy znalazłeś siebie na "Portrecie Chrzanowian Początku Trzeciego Tysiąclecia"?

  • Tak (51%)
  • Nie mogę siebie znaleźć (30%)
  • Nie zmieściłem się w kadrze (19%)