Wybierz region

Wybierz miasto

  Wisła jedzie do Warszawy

  Autor: (BAT)

  2000-05-12, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Dziś rozegrane zostaną rewanżowe mecze półfinałowe piłkarskiego Pucharu Polski. W Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej Polonia zmierzy się z Wisłą. Mecz lidera ekstraklasy z aktualnym jeszcze mistrzem Polski zapowiada ...

  Dziś rozegrane zostaną rewanżowe mecze półfinałowe piłkarskiego Pucharu Polski. W Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej Polonia zmierzy się z Wisłą.
  Mecz lidera ekstraklasy z aktualnym jeszcze mistrzem Polski zapowiada się pasjonująco. Przed tygodniem, przy Reymonta, Biała Gwiazda zwyciężyła 2:1 w dosyć szczęśliwych okolicznościach; wykorzystując karnego podyktowanego już w przedłużonym czasie gry. Jednakże przełamała fatalną passę w konfrontacjach z Czarnymi Koszulami (od marca 1999: 1:3, 2:3, 1:2 w lidze oraz 0:3 i 2:2 w Pucharze Ligi). Może więc teraz Wisła rozpocznie serię triumfów w spotkaniach z Polonią?
  W jakim składzie wystąpią dziś krakowianie? Na pewno nie zagrają kontuzjowany Bogdan Zając i ,odpoczywający" za żółte kartki Marek Zając. Do Warszawy nie pojechali też Niciński i Jop. Do dyspozycji jest natomiast Węgrzyn.
  - Właśnie Kaziu oraz zawodnicy, którzy grali w sobotę w Łodzi będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu - stwierdził drugi trener wiślaków, Andrzej Iwan.
  Iwan jest optymistą: - Myślę, że pod względem wyszkolenia indywidualnego mamy lepszych zawodników. Dlatego liczę, że dzięki inwencji chłopaków, ich zdolnościom improwizacyjnym przeważymy szalę na naszą stronę.

  Sonda

  Czy znalazłeś siebie na "Portrecie Chrzanowian Początku Trzeciego Tysiąclecia"?

  • Tak (51%)
  • Nie mogę siebie znaleźć (30%)
  • Nie zmieściłem się w kadrze (19%)