Wybierz region

Wybierz miasto

  Wybrali Budkę

  Autor: JK

  2000-05-18, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Kierownictwo Spółki piłkarskiej Wawel, podjęło decyzję o zatrudnieniu nowego trenera III-ligowej drużyny. Po złożeniu rezygnacji przez Ryszarda Góreckiego jego obowiązki przejął menedżer Krzysztof Budka, który ...

  Kierownictwo Spółki piłkarskiej Wawel, podjęło decyzję o zatrudnieniu nowego trenera III-ligowej drużyny. Po złożeniu rezygnacji przez Ryszarda Góreckiego jego obowiązki przejął menedżer Krzysztof Budka, który nieoficjalnie prowadził zajęcia z zespołem już we wtorek.
  - Prowadziliśmy rozmowy z trzema kandydatami - mówi prezes Andrzej Krawiec. - Marek Motyka ma zobowiązania w Bochni i musiał nam odmówić, Marek Kusto zgłosił chęć przejęcia drużyny, ale dopiero po skończeniu obecnego sezonu. Gotów do podjęcia pracy natychmiast był Kazimierz Kmiecik. Po naradach w naszym gronie postanowiliśmy dać szansę naszemu menedżerowi, który ma dyplom Akademii Piłkarskiej, Krzysztofowi Budce. Na pewno będzie on trenerem zespołu do zakończenia sezonu. O tym co będzie dalej zadecydujemy podczas wakacyjnej przerwy.

  Sonda

  Czy znalazłeś siebie na "Portrecie Chrzanowian Początku Trzeciego Tysiąclecia"?

  • Tak (51%)
  • Nie mogę siebie znaleźć (30%)
  • Nie zmieściłem się w kadrze (19%)