Urząd Miejski w Alwerni zaprasza mieszkańców gminy do bezpłatnego skorzystania z porad prawnych i obywatelskich z różnych dziedzin prawa, m.in. z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz z zakresu świadczeń socjalnych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zobacz także: Bezpłatne badania dla mieszkanek ChrzanowaDni Porad Prawnych i Obywatelskich organizuje Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce, w ramach projektu "Bliżej Obywatela - poradnictwo prawne i obywatelskie".

Zainteresowani uzyskają porady w dniach: 20 czerwca w godz. 12-18 oraz 21 czerwca w godz. 9-15. Zapisów można już dokonać w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim przy ul. Gęsikowskiego 7 lub pod numerem telefonu 12 283 11 15 wew. 355. W trakcie zapisu trzeba podać konkretny dzień oraz godzinę, w celu uniknięcia kolejek.

- W chwili obecnej nie jestem jeszcze w stanie ocenić zainteresowania mieszkańców. Myślę, że takie porady są potrzebne. Każdy kto jest zainteresowany uzyska odpowiedź na swoje pytania - mówi burmistrz Jan Rychlik.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską.


Codziennie rano najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!