Czy dziewczyna może dobrze wyglądać z tatuażem? [SZOKUJĄCE WZORY] Komu to pasuje?

ow

  • Dziennik Zachodni
Tatuowanie ciała stało się tak powszechne, że mało kogo dziwi widok dziewczyny z rysunkiem na szyi, ramieniu czy kostce. A czy wytatuowanie całego rękawa, dekoltu, a nawet pośladków to już nie o krok za daleko? Czy dziewczynom pasują takie tatuaże? Zobaczcie, jak mogą wyglądać wytatuowane dziewczyny. Uważacie, że im to pasuje?
 Instagram.com / modelwarehouse_magazine / bluesmoderno / inkedtime.vk
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.02.2019, 21:45

Przepięknie wyglądają w tych dziarach

04.02.2019, 10:15

syf

29.01.2019, 14:22

ohyda

29.01.2019, 09:09

Dzikusy robiły na ciele tatuaże, żeby wystraszyć przeciwnika i żeby nie ugodzić dzidą swojego w czasie polowań na ludzkie mięso.

28.01.2019, 23:45

Tragicznie to wygląda. Pomazane jak ściana w szalecie publicznym. Patole...

24.01.2019, 09:01

komunalna jeszcze jedno co zrobią jak będą statrzy/ stare nic bo nikt na starych ludzi nie patrzy...

24.01.2019, 08:59

Oj ludzie ich ciała ich sprawa jak dla mnie bomba oczywiście bez przesady.. Ale Janusz i Grażyny będą oburzeni oczywiście bo nigdy nie mieli kasy na tatuaż albo ważą po 160 kg i się wstydzą bo brzuch piwny im zakryje tatuaż xd żenada

24.01.2019, 08:20

A dziewczyny to inny gatunek człowieka ????????

24.01.2019, 06:20

Nie mam nic przeciwko tatuażom jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że ich posiadanie przekreśla wiele kierunków kariery zawodowej. Szczególnie te bardzo widoczne, trudne do zakrycia.

23.01.2019, 23:51

No tak, żyjemy w ciężkich czasach. Dla mnie tatuaż to blizna, a każda blizna coś symbolizuje. Jeśli ktoś się na to pisze z jakimś przesłaniem czy tez chce wyrazic to co przeżył to jak najbardziej spoko. Takie czasy że każdy robi tatuaż, sam posiadam kilka i myślę że to nie ocenia kogoś z góry. A te tanie komentarze powinny być z automatu usuwane przez admina... Pozdrawiam.

23.01.2019, 19:06

Oj tatułował bym wszystkie te Panie...

23.01.2019, 16:34

Tatuowana kobieta jest obrzydliwa, rozumiem gdzieś jakiś mały jak musi i chce bardzo.
Samo kobiece ciało jest piękne, "ozdabianie" tego jakimiś bohomazami to patologia.

23.01.2019, 12:44

No to polaliście wodę na młyn Polaków szowinistów dla których Polka to matka, co w łóżku spisywać się ma jak dziwka. Hipokryci.

23.01.2019, 12:40

Okropne. A co zrobią jak przestanie to być modne? albo jak się zestarzeją Brzydactwo

23.01.2019, 12:18

Straszne! nie będę mógł spać w nocy.

23.01.2019, 11:45

Czym się szczycą? Tylko idiotyzmem.

23.01.2019, 11:43

Coraz więcej głąbów.

23.01.2019, 09:44

widziałam tatuaż na brzuchu kobiety po porodzie .... rozstępy a między nimi grudki niebieskie jak kawałki żył... bllleee ohyda i to zostaje na zawsze

23.01.2019, 06:37

jak widze tatuaż u kobiety, to jest oznaka że 99% jest łatwa, ale za to dobrze pruje sie w lozku

22.01.2019, 22:23

Bardzo podobają mi się tatuaże u mężczyzn......taki wilk czy orzeł :) wygląda niesamowicie na męskim ciele. .......szkoda, że mój partner nie podziela tego entuzjazmu.

22.01.2019, 22:20

Każdy tatuaż znudzi się z czasem jest on elemetem ozdoby jak biżuteria. Noszę łańcuszek, kolczyki,bransoletki,pierścionki .....ale przecież co jakiś czas je zmieniam,zdejmuje,wymieniam na inny wzór......tatuażu nie zmienię . Nie zrobię też sobie żadnego, szkoda ciała.

14.12.2018, 08:57

Fuj nigdy w zyciu tatuazu, jak mozna sie oszpecac jeszcze kobieta:(:( dla mnie nie do zaakceptowania.

12.12.2018, 11:27

mają chyba jakieś kompleksy, uzależnienie - przestają zauważać iż to jest paskudne

11.10.2018, 17:25

janusze, wszędzie janusze.. co jest z tym miastem???

18.09.2018, 13:21

proponuje jeszcze gołe pipy pokazać bo tylko tyle zabrakło robiąc ten artykuł.