Dni Libiąża 2013: gwiazdą zespół Enej

Dni Libiąża 2013. Trwają ostatnie przygotowania do wielkiej imprezy plenerowej. Tegoroczne święto trwać będzie przez trzy dni a rozpocznie się 10 maja (piątek). Gwiazdą sobotniej części obchodów będzie zespół Enej, pierwszy zwycięzca telewizyjnego programu "Must Be The Music".

Dni Libiąża 2013 już wkrótce
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Gwiazdą Dni Libiąża 2013 jest zespół Enej

Dni Libiąża 2013: zobacz co w programie?Impreza rozpocznie się w piątek na pl. Słonecznym, na os. Flagówka. Od godz. 9 plac będzie należał do najmłodszych mieszkańców miasta, którzy zaangażowali się w projekt "Eko wiosna". Zaplanowano happening ekologiczny pod hasłem: "Recykling w trosce o nasze środowisko", rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych, pokazy mody eko oraz animacje i zabawy w wykonaniu aktorów teatru Trip.

W sobotę (11 maja) o godz. 10 parking przy markecie Bricomarche opanują motocykliści. Podczas pikniku nauczą bezpiecznej jazdy. Będzie też tor kartingowy oraz symulator kolizji drogowych. Od godz. 15 można wybrać się na przejażdżkę z kierowcą rajdowym.

Natomiast w niedzielę(12 maja), na pl. Słonecznym, po pokazach tańca, od godz. 15 zaplanowany jest koncert lokalnych kapel. Wystąpią: Fireball, Tajna Lista, Deja vu, a na finał zagra grupa Enej.

Szczegółowy program zamieszczony jest na stronie internetowej libiąskiego magistratu: www.libiaz.pl∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię