(© archiwum)

Ciągłe problemy z włosami? Dosyć! Pozbądź się ich za pomocą domowych masek.

Własnoręcznie wykonane maseczki do włosów mają mnóstwo zalet. Przede wszystkim mają naturalny skład i są tańsze niż ich drogeryjne odpowiedniki. Suchym włosom pomoże mieszanka z dodatkiem awokado. Jeśli masz cienkie włosy, wówczas może pomóc im maseczka, która w swoim składzie będzie zawierało jajko, banana oraz olejki. Rozdwojone końcówki? Jest na to sposób – domowy kosmetyk z dużą ilością białka (można do tego wykorzystać np. majonez lub jajko). Nie zapomnij jednak po nałożeniu maseczki bardzo dokładnie jej spłukać – w przeciwnym razie twoje włosy będą wyglądały gorzej niż przed jej nałożeniem.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:


Porady

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

magada (gość)

Brałam biotebal przez kilka miesięcy i mogę potwierdzić, że jest super. Skutecznie hamuje wypadanie, a do tego włosy dostają super połysku.

bycia (gość)

A ja mogę polecić to, co u mnie dało super efekt, czyli biotebal, który zawiera biotynę. Polecił mi go dermatolog jak po odchudzaniu zaczęły mi strasznie włosy wypadać. I po jakimś czasie stosowania włosy przestały wypadać i się wzmocniły.