Chodzi o książki kucharskie "Jeść zdrowiej". Klienci, którzy zrobili zakupy za 50 zł otrzymywali naklejkę, która byłą wstępem do promocji. Po zebraniu sześciu znaczków i naklejeniu ich na promocyjny kartonik zyskiwali prawo do nabycia książki kucharskiej. Choć wielu klientów Lidla zebrało komplet znaczków w szybkim tempie, od kas odeszli z kwitkiem. Odprawiano ich informacją "Książek brak".

Od kilku dni część klientów sklepów Lidla jest wzburzona. Chociaż udało im się zebrać odpowiednią liczbę naklejek, to nie mogą odebrać upragnionej książki kucharskiej "Jeść Zdrowiej". Kasjerki rozkładają bezradnie ręce. Cierpliwie tłumaczą im, że nie mogą pomóc, bo książek nie ma już w magazynie ich sklepu.

Lidl wie, że w wielu sklepach zaistniała taka sytuacja. Informuje jednak, że warunki promocji są dokładnie opisane w regulaminie.

Lidl zachęca do składania reklamacji.

- Chcielibyśmy poinformować, iż nasza najnowsza książka z serii Kuchnia Lidla pt. „Jeść Zdrowiej” cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Bardzo się cieszymy, że tematyka zdrowego odżywiania i trendów kulinarnych tak dobrze się przyjęła. Zgodnie z regulaminem, akcja promocyjna związaną z książką trwa od 26 lutego do 25 marca br. lub do wyczerpania zapasów. Książki można otrzymać aktualnie jedynie w wybranych sklepach Lidl na terenie Polski. Warto podkreślić, iż klienci, którzy uzbierali wszystkie 6 naklejek, a nie otrzymali książki – mogą wypełnić w sklepie specjalny formularz reklamacyjny - czytamy w informacji przekazanej przez biuro prasowe Lidla.

Czy jednak reklamacja przyniesie jakiś efekt, skoro nakład został wyczerpany? Regulamin (patrz następna strona) nie daje wielkich szans. Jeśli Lidl chce się zachować fair, powinien rozważyć dodruk. Każde inne zachowanie będzie z ujmą dla renomy sieci, o której Polacy zaczęli zyskiwać coraz lepsze zdanie.


Hallo

Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

WOLOSIUK DANUTA (gość)

W UBIEGLYM ROKU TO SAMO BYLO.ODESZLAM Z KWITKIEM BO CHOCIAZ KONKURS TRWAL A KSIAZEK JUZ NIE BYLO I PRZY KASIE KAZDEMU TO MOWILI.W TY ROKU GDY PRZECZYTALAM O KONKIRSIE TO PRZYPOMNIAL MI SIE ROK UBIEGLY. NIW WARTO ZABIEGAC O TO I ROBIC WYZSZE RACHUNKI DLA ZYSKOW LYDLA

Ja (gość)

Ciekawe czy w regulaminie promocji było napisane, że promocja trwa do wyczerpania zapasów ;)

klient różnych lokali tanich i drogich (gość)

Wszystkim zawiedzionym proponuję OLAĆ ten szwabski sklepik ciepłym moczem.Sklepów ci u nas dostatek.

gość (gość)

więc apelowałem jakiś czas temu żeby nadawać nazwę ulic;OFIAR promocji w LIDLU, zamiast lecha kaczyńskiego. utrzyma się długo i będzie zawsze aktualna

kucharz (gość)

Wyluzujcie! Ta książka to tylko makulatura. Jak chcecie przepisy na marchewkę z dżemem lub pietruszkę z miodem i czosnkiem gotowanym w powidłach, to oddam tę książkę darmo.

Gosia (gość)

Skladowo i gramatycznie duzo błędów w tym tekście - porażka. Niech napiszą tą sensacje ponownie to moooże przeczytam.