(© archiwum)

Zastanawiasz się, jak schudnąć szybko i skutecznie? Niepotrzebne ci kolejne diety cud, po prostu naucz się spożywać mniejsze posiłki. Jeśli masz z tym problem, pomożemy ci!

Ustalenie odpowiednich porcji posiłku wbrew pozorom nie jest takie trudne. Można wykorzystać przy tym wagę kuchenną, która jest znacznie bardziej precyzyjna niż nasze „oko”. Chcesz zjeść mniej? Nałóż sobie obiad na mniejszy talerz lub po prostu gotuj mniejsze ilości jedzenia. Nie polecamy spożywania potraw w stresie i pośpiechu. Przez to nie kontrolujemy tego, co i ile zjadamy. Gdy chcemy zjeść posiłek, postarajmy się więc o odpowiednią atmosferę przy stole. Zapomnij o wysokokalorycznych przekąskach między posiłkami, ale postaw na coś zdrowego, np. marchewkę lub jabłko.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:


Porady

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dawid S. (gość)

Sama dieta niewiele daje, ja polecam na odchudzanie therm line man. Udalo mi się po nich schudnąć 18 kg w trzy miesiące. Co najważniejsze zwiększyło się moje libido i chęci do ćwiczeń. Dieta w mniejszych ilościach jest przy tym jak najbardziej wskazane.