(© archiwum)

Zapewne każda posiadaczka prostych, cienkich włosów marzy o bujnej fryzurze. Zwiększenie objętości włosów jest możliwe – jednak trzeba pamiętać o kilku ważnych wskazówkach.

Cienkie włosy są szczególnie podatne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dlatego należy pamiętać, aby nie suszyć ich na zewnątrz. Z pewnością stracą swój dobry wygląd, gdy położymy się spać tuż po ich umyciu. Nie tylko stracą swoją witalność, lecz także mogą stać się bardziej łamliwe. Smutna wiadomość dla fanek grzywek. Gdy masz cienkie i przetłuszczające się włosy, powinnaś zrezygnować z tej fryzury – krótko po myciu będzie „oklapnięta”. Jeżeli wychodzimy na spotkanie i bardzo nam zależy na uzyskaniu większej objętości, można użyć pianki oraz suszyć włosy z pochyloną głową. Efekt murowany!

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:


Porady

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sebastian Książk (gość)

Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. To od niej rozpoczynamy cały proces tworzenia fryzury. Szampon o delikatnych właściwościach, który nie obciąży włosów i lekka odżywka np. w piance, która sprawi, że włosy staną się witalne będzie naszym codziennym przyjacielem. Pamiętajmy, unikać należy wszelkiego rodzaju masek i kremów, najczęściej to one przysparzają nam wielu problemów. Pozdrawiam - fryzjer:)

Jeśli interesują Cię tematy związane z włosami i stylem zapraszam na moją stronę - \\\ /// sebastianksiazk.bloog.pl