Sto punktów karnych zebrała kobieta, która uciekała przed policją. Pochodząca z Chorzowa kobieta została zatrzymana przez policję z Oświęcimia.

W sobotę wieczorem około godz. 21 w Babicach policjanci zauważyli pędzący główną drogą mercedes. W terenie zabudowanym jechał z prędkością prawie 130 km/h. Kierowca wyprzedzał inne pojazdy na przejściu dla pieszych i podwójnej ciągłej. Nie zareagował na wezwanie policjantów do zatrzymania. Mundurowi ruszyli w pościg. Osoba kierująca mercedesem dalej jechała szaleńczo. Jej przewinienia to spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, jazda z nadmierną prędkością, pod prąd, wjazd na skrzyżowanie przy zapalonym czerwonym świetle, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniach, przekraczanie dozwolonej prędkości. Po kilkunastu minutach mercedes wjechał w jedną z bocznych uliczek na terenie Chełmu Śląskiego, gdzie został zatrzymany. Policjanci musieli użyć gaśnic, bo z tyłu auta wydobywał się dym. W samochodzie zatarty był silnik i klocki hamulcowe. Okazało się, że za kierownicą siedziała 31-letnia mieszkanka Chorzowa. Wiozła dwójkę dzieci: 3- i 14-letnie. Popełnione przez nią wykroczenia policjanci wycenili na 100 punktów karnych. Kobieta straciło prawo jazdy. Wniosek o jej ukaranie został skierowany do sądu.


Z regionu

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

samo zło (gość)

chyba się jej włączyła nieśmiertelność, takim kierowcom życzę śmierci, niech wszyscy, którzy tak jeżdżą wiedzą, że mijają takich jak ja, którym będzie już zawsze towarzyszyć życzenie śmierci....

Jacek (gość) (hajdas)

Wy macie tak samo nie równo pod sufitem jak ta baba. Wam się wydaje, że jesteście tacy odważni, a ja wam powiem tak: jesteście zwykłymi śmieciami i tylko budzicie mnie w nocy.