Niebezpieczne kraje na wakacje 2018. Letni urlop to szczególny czas w roku, kiedy w końcu możesz odetchnąć od codziennego zgiełku i sztywnego harmonogramu. W czasie 2-tygodniowego urlopu jesteś w stanie wypocząć i naładować energetyczne baterie na cały następny rok. Sprawdź jakie miejsca trzeba unikać, co do których krajów polski MSZ zastosował ostrzeżenia. Najbardziej niebezpieczne kraje na wakacje to często popularne kierunki podróży, sprawdź, żeby nie ryzykować.


Turystyka

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Weronika244 (gość)

według mnie taki ranking jest przesadzony, zarówno coś się nam może w domu stać jak i np. w egipcie. ja sobie w ziemie jade do Turcji z Itaką, już któryś raz i czuję się z nimi tam bezpiecznie. hotel mam zawsze porządny, ochrona, portierzy, nie ma się tam czego bać. i jeszcze cena zawsze jest taka przyjazna, teraz mają taka fajną zimową egzotyczną ofertę, także nie ma co się sugerować niebezpiecznymi krajami tylko śmiało jechać!

Waldek (gość)

Nie ma co popadać w paranoję. Ja lecę w tym roku do Tajlandii i nie mam zamiaru się przejmować tego typu artykułami. Wszędzie może nam się coś stać a też ważne, żey wybrać jakieś zaufane biuro podróży, żeby się potem na miejscu nie okazało, że jest nie tak jak miało być. Ja lece z Itaka, bo mieli fajną ofertę i korzstałem z ich usług już wczeniej, więc jestem w miare spokojny.

Magda (gość)

Wszędzie jest niebezpiecznie jak się nie uważa no taka jest prawda. Równie dobrze nam się coś może stać w Ustce czy w Chorwacji, no chyba że sytuacja społeczna niektórych krajów jest niemrawa to rozumiem. Ja w tym roku jadę ze znajomymi bezpiecznie do Hiszpanii na Party Camp - będziemy imprezować i zwiedzać i to jest najlepszy plan!

Beata (gość)

Mnie trochę śmieszą takie zestawienia, że niebezpiecznie itd. Ja całe życie podróżuję i w wielu miejscach już byłam i powiem szczerze, że np. na każdych takich zestawieniach jest Kolumbia, a ja byłam i było cudownie. Wiadomo, że jak człowiek starszy to mu się już nie chce tak jeździć. Ja w tym roku z rodzinką jadę do Grand Lubicz w Ustce i już się nie możemy doczekać!

Justyna (gość)

Mam wrazenie, ze ta lista co roku jest dłuższa :( Mamy z mężem roczną córeczkę i nie zamierzamy ryzykować. Wakacje spędzimy w Polsce, nad naszym morzem :) Blisko, bo jedziemy z Bydgoszczy , fajny hotel (unitral mielno, miejsce przyjazne rodzinom) i bardzo dobra cena, bo zdążyliśmy skorzystać jeszcze z oferty first minute. Po co ryzykować i się stresować? Wakacje mają być udane a to tez oznacza - bezpieczne.