Macie w planie zakup używanego auta? Wahacie się czy na pewno celujecie w dobry model? Podpowiadamy Wam jakich modeli na pewno nie warto kupować, albo co najmniej mocno się nad tym zastanowić. Pomocny będzie w tym raport niemieckiej firmy Dekra, która zajmuje się certyfikacją i bezpieczeństwem również w branży samochodowej. Niemiecki raport powstaje w oparciu o wyniki badań technicznych w tym kraju. Dla Polaków sprowadzających najczęściej auta z Niemiec to cenne źródło informacji. Ale jest to także kopalnia wiedzy dla kupujących używane samochody w Polsce. Prezentujemy szczegółowe wyniki z podziałem na marki aut o przebiegu od 100 do 150 tys. kilometrów. Pokazujemy najgorsze auta w poszczególnych klasach: miejskiej, samochodów kompaktowych, klasy średniej oraz SUV-ów.


MotoFakty

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

asdt (gość)

ale jaja na 1 zdjęciu almera jedynka całkowicie bezawaryjne auto ze starej szkoły motoryzacyjnej, itd, itd co to za raport

Krak (gość)

Bzdury. Raport Dekry mowi jedynie o ilosci usterek znalezionych podczas okresowych przegladow zatem tylko w wybranych podzezpolach. nie ma nic wspolnego z awaryjnoscia samochodow. Czy moglibyscie sobie zadac odrobine wiecej trudu i dac temat komus kto sie na tym zna a nie amatorowi....?

windy_city (gość)

tekst sponsorowany przez Fiata? Nowy Ignis tutaj pokazany wszedł na Polski rynek w połowie ubiegłego roku i jest bardzo mało popularny - skąd więc takie dane? Bzdety na resorach!