Wybierz region

Wybierz miasto

  GRAMY DLA ZWIERZAKÓW

  https://www.moksir.chrzanow.pl/index.php?id=1&p=ne

  Klub Stara Kotłownia
  Chrzanów, ul. Broniewskiego/4

  17:00 - 22:00 Sobota, 2 lutego

  • Wstęp wolny

  Gramy dla zwierzaków ze schroniska w Oświęcimiu. Zima to najgorszy czas dla tego miejsca. W schronisku brakuje pieniędzy dosłownie na wszystko. Organizując ten koncert chcemy chociaż w niewielkim stopniu im pomóc. Zwierzęta same o siebie nie zadbają tylko my ludzie możemy zrobić coś co pomoże im przetrwać ten trudny czas. Każdy może pomóc wystarczy przyjść i wrzucić dowolną kwotę wolontariuszom do puszek. W czasie koncertu będzie również licytacja gadżetów przekazanych przez zespoły i ludzi którym nie jest obojętny los zwierzaków ze schroniska. Zapraszamy bardzo serdecznie do włączenia się w akcję pomocy zwierzętom ze schroniska w Oświęcimiu a przy okazji do posłuchania kapel, które dla nich zagrają.

  SPI – STADO PĘDZĄCYCH IMADEŁ
  Pochodzą z Chełmka. Ich geneza sięga 1988 roku. Do ’93 roku z dumą i autentyczną pasją reprezentowali prawdziwą podziemną scenę punkową – byli i ciągle są jej nierozłączną częścią, gdyż reaktywowali się w 2012 roku. Powrót po 19 latach zaowocował licznymi koncertami oraz wydaniem w 2017 roku debiutanckiego krążka JESTEM ŚWIREM. Swoja muzyką SPI oraz przekazem wypracowali sobie solidna pozycję wśród rasowych punkowych załóg w naszym kraju.

  Aktualny skład: Kuba-perkusja, Adam-wokal, Jaro-bas, Darek-gitara

  INKWIZYCJA
  Kapela powstała w zamierzchłych czasach, kiedy to chowając się przed dinozaurami wbiegli do jednej jaskini Żółw i Ex Pert. Było to 1-go kwietnia 1989 roku. Po chwili doszedł Marek. Było jeszcze kilka istotnych osób. Każdy coś wniósł, pomógł i popychał z nimi ten wózek. Aktualnie gramy w składzie - Dariusz \"Ex Pert\" Eckert, Grzegorz \"Drut\" Włodek, Artur Łucka i Bartek Kliś. Grać się chce jak jasny gwint, plany są; obrzmiewają i puchną. Jak dojrzeją i pękną to będzie huk. Na pewno usłyszycie!

  NON SERVIAM
  NON SERVIAM (Nie będę służył) powstali na początku lat 90-tych Nowa nazwa dość dobrze oddawała to co chłopaki mieli w głowach (niezależność, bunt, anarchia...). Próby, koncerty i powstało pierwsze demo. Wkrótce powstał drugi materiał w studiu, był przełom 1998/99 roku. I nagle wszystko się skończyło. Muzycy zespołu spotkali się ponownie w 2016 r. Wydany wówczas, archiwalny materiał o tytule „Speranda”, miał być tylko udokumentowaną pamiątką po NON SERVIAM, a stał się impulsem do powrotu na scenę. 5 grudnia 2018 wyszedł kolejny album zespołu Non Serviam o tytule \"Balansujesz!\"

  PSYCHODELA
  Absolutnie absurdalny punk z Krakowa i Myślenic. Skrzyknięty w 2016 roku przez Żyłę zespół początkowo grający prosty punk rock, z czasem i pod wpływem zmian w składzie brzmienie zaczęło ewoluować i jest jak jest. Od 2017 roku w stabilnym już składzie. Żyła- turutututututu oraz lalalalalalala, Kuba- bum bum bum bum, Rochu- bum bum tsssss bam ratatatata.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ