Idzie nowe! To Merkury Market otwiera swój pawilon w Chrzanowie!

Materiał informacyjny - Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k
Udostępnij:
Nowy obiekt handlowy powstaje w Chrzanowie przy ul. Doktora Józefa Garbienia, na blisko 2-hektarowej działce położonej pomiędzy ul. Europejską a Obwodnicą Południowo – Wschodnią. Już 6 listopada wielkie otwarcie wielkopowierzchniowego Centrum Wyposażenia Wnętrz - Merkury Market.

Powiat Chrzanowski posiada ponad 123 tys. mieszkańców i doskonałe, strategiczne marketingowo położenie na mapie - co daje dostęp do dużego kapitału ludzkiego i rynków zbytu. Firma Merkury Market od lat konsekwentnie realizuje swoją politykę, polegającą na zapewnieniu jak najszerszej rzeszy klientów regionu południowej Polski łatwego dostępu do niezwykle zróżnicowanej i dostosowanej „na każdą kieszeń” oferty.

Merkury Market w Chrzanowie to nowoczesny 3-kondygnacyjny budynek składający się z części ekspozycyjno - handlowej, magazynowej i socjalno - administracyjnej. Pawilon posiada również wydzieloną powierzchnię przeznaczoną centrum ogrodnicze z bogatą ekspozycją roślin. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, by stworzyć dla siebie zieloną oazę spokoju i odpoczynku.

Obiekt jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Pawilon wyposażony jest w windę towarowo - osobową oraz miejca parkingowe dla niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem jest brak progów technicznych - co znacznie ułatwia porszanie się po Centrum.

- Centrum Merkury Market współpracuje z wiodącymi producentami na rynku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również do wykonawców oraz odbiorców hurtowych - podkreślają przedstawiciele galerii.

Wśród towarów, jakie proponuje nam Merkury Market możemy znaleźć m. in.: najbogatszą ofetę płytek ceramicznych w regionie oraz kamień elewacyjny, armaturę i ceramikę sanitarną, solidną stolarkę budowlaną, wysokiej jakości panele ścienne i podłogowe, ekskluzywne meble, pościele i elementy dekoracji wnętrz,firany i zasłony, karnisze i rolety, designerskie kominki oraz systemy grzewcze, dywany, wykładziny i PCV, chemię budowlaną i narzędzia, systemy dociepleń i elementy konstrukcyjne, komfortowe materace, artykuły ogrodowe i bogatą roślinność oraz artykuły niezbędne do wykończenia każdej przestrzeni wedle pomysłu Klienta.

WIELKIE OTWARCIE 6 LISTOPADA - UL. DOKTORA JÓZEFA GARBIENIA 2

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz ofertę specjalną znajdziesz na stronie www.merkurymarket.pl

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie