Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 29-31 października 2021

art
Andrzej Banaś
Udostępnij:
Terminarz wybranych zawodów sportowych, rozgrywanych w Małopolsce w dniach 29-31 października 2021 r. (piątek - niedziela).

PIŁKA NOŻNA

Ekstraklasa: Cracovia - Radomiak (pt. 18), Bruk-Bet Temalica Nieciecza (s. 12.30)
I liga: Sandecja - Zagłębie Sosnowiec (n. 15, w Sosnowcu), Puszcza Niepołomice - GKS Tychy (n. 20.30)
II liga: Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz (pt. 13), Hutnik Kraków - Wisła Puławy (s. 13)
III liga: Podhale Nowy Targ - Tomasovia Tomaszów Lubelski (s. 14), Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski (s. 15, Cracovia Training Center w Rącznej)

IV liga, grupa zachodnia: Wieczysta Kraków - MKS Trzebinia (s. 11), Jutrzenka Giebułtów - Tempo Białka (s. 11), Orzeł Ryczów - Garbarnia II Kraków (s. 13), Wiślanie Jaśkowice - Sokół Kocmyrzów (s. 14), Wiślanka Grabie - TS Węgrzce (s. 14), Beskid Andrychów - Unia Oświęcim (s. 15), Dalin Myślenice (s. 15), LKS Jawiszowice - KS Chełmek (n. 14), Pcimianka - Clepardia Kraków (n. 14.30).

IV liga, grupa wschodnia: Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska (s. 11.30), Okocimski Brzesko - Limanovia (s. 13), Lubań Maniowy - Skalnik Kamionka Wielka (s. 14), Metal Tarnów - Radłovia (s. 14), BKS Bochnia - Kolejarz Stróże (s. 14), Wierchy Rabka - Jarmuta Szczawnica (s. 15), Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Tarnovia (n. 11), Wolania Wola Rzędzińska - Dunajec Zakliczyn (n. 13), Poprad Muszyna - Sokół Słopnice (n. 14)

CLJ U-18: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (s. 11, ośrodek Wisły w Myślenicach)
CLJ U-17: Wisła Kraków - Korona Kielce (pt. 16, ośrodek Wisły w Myślenicach), Cracovia - Wisła Puławy (s. 12, Cracovia Training Center w Rącznej)
CLJ U-15: Sandecja Nowy Sącz - Cracovia (s. 12, stadion Biegoniczanki Nowy Sącz), Wisła Kraków - BKS Lublin (s. 14, boisko AWF Kraków)

Ekstraklasa kobiet: AZS UJ Kraków - Tarnovia (s. 13, stadion Prądniczanki Kraków)
II liga kobiet: Podgórze Kraków - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 14)

FUTSAL

I liga: Unia Tarnów - GKS Futsal Nowiny (n. 18, hala PWSZ)

HOKEJ

Ekstraliga: Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia (pt. 18), Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok (n. 18.30)

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - Krispol Września (s. 17)
II liga mężczyzn: MKS Andrychów - TKS Tychy (s. 17), Kęczanin Kęty - Karpaty Krosno Glass-KPU (s. 18)
II liga kobiet: Wisła Kraków - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski (s. 17), Sandecja Nowy Sącz - Tomasovia (s. 17), Inex Poprad Stary Sącz - Marba Sędziszów Młp. (s. 17)

PIŁKA RĘCZNA

Superliga mężczyzn: Grupa Azoty Unia Tarnów - Energa MKS Kalisz (pt. 20, hala PWSZ)
I liga kobiet: SPR Olkusz - SPR Sośnica Gliwice (s. 17)
II liga mężczyzn: Jedynka Myślenice - Orzeł Przeworsk (s. 17)

KOSZYKÓWKA

I liga kobiet: Contimax MOSiR Bochnia - Basket Zgorzelec (n. 17)
II liga kobiet: Wisła CANPACK II Kraków - Ikra Niepołomice (s. 12), Ikar Niepołomice - AZS PK Korona II Kraków (n. 11), Pałac Młodzieży Tarnów - Żak Nowy Sącz (n. 17)
II liga mężczyzn: MUKS 1811 Tarnów - Ragor Tarnowskie Gory (s. 17), KK UR Bozza Kraków - MKS II Dąbrowa Górnicza (s. 18)

RUGBY

Ekstraliga: Juvenia Kraków - Orkan Sochaczew (s. 14)

SKOKI NARCIARSKIE

Letnie MP - konkursy drużynowe kobiet i mężczyzn (pt. 11.45, Średnia Krokiew w Zakopanem - zawody zamknięte dla publiczności)

Sportowy24.pl w Małopolsce

Fight Raport odc. 2

Wideo

Materiał oryginalny: Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 29-31 października 2021 - Dziennik Polski

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie