Kulturalne i sportowe wakacje w Chrzanowie. Atrakcji dla dzieci nie zabraknie [PROGRAM]

OPRAC.:
Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
Dariusz Szuba / MOKSiR Chrzanów
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Muzeum w Chrzanowie im. I. i M. Mazarakich , Kryta Pływalnia w Chrzanowie i Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie połączyły siły, by przygotować atrakcyjną ofertę dla dzieci spędzających wakacje w mieście.

Akcja startuje 29 czerwca i potrwa do 28 sierpnia. Na uczestników czekają: teatrzyki, spektakle muzyczne, głośne czytanie, seanse kinowe oraz zajęcia sportowe. Szczegóły w programie oraz na stronach internetowych organizatorów.

Uwaga! Wszystkie zajęcia i wydarzenia odbywają się z zachowaniem zasad sanitarnych. W załączniku znajduje się informacja uczestników.

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Muzeum w Chrzanowie im. I. i M. Mazarakich zapraszają dzieci w wieku od 7 do 12 lat; dzieci młodsze - tylko pod opieką osoby dorosłej - w lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30 – 11.30 na zajęcia - ANIMACJE NA WAKACJE. KULTURALNE I SPORTOWE WAKACJE W MIEŚCIE.

Zajęcia mają charakter otwarty z ograniczeniem limitu uczestników do 60 osób.

Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu w wyznaczonych miejscach:

- pasaż przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 4 (z tyłu budynku pomiędzy ul. Kusocińskiego, a ulicą Krakowską) *

- teren przy budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10 C**

* W przypadku niesprzyjającej pogody zajęcia będą przenoszone do Hali sportowo – widowiskowej, przy ul. Kusocińskiego 2 lub Sali teatralno – kinowej MOKSiR, ul. Broniewskiego 4.

** Zajęcia w cyklu „Wakacyjne poczytajki – głośne czytanie” odbywać się będą tylko przy budynku biblioteki, w przypadku sprzyjającej pogody

Wydzielona do zajęć przestrzeń zostanie zorganizowana z zachowaniem wymaganych rygorów sanitarnych pod względem zachowania bezpiecznego dystansu między uczestnikami - nie mniej niż 4 m2 na 1 uczestnika oraz zapewnienia regularnego czyszczenia i dezynfekcji infrastruktury i sprzętu wykorzystywanego podczas zajęć.

Zasady uczestnictwa w zajęciach :

1. W zajęciach mogą brać udział tylko dzieci, które:

- nie zamieszkiwały z osobą przebywającą w kwarantannie,

- nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przed rozpoczęciem zajęć,

- nie mają objawów infekcji oraz objawów sugerujących chorobę zakaźną.

2. Rodzice lub opiekunowie odprowadzający dziecko na zajęcia nie mogą mieć objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkiwały z osobą przebywającą w kwarantannie i nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przed rozpoczęciem zajęć.

3. Rodzice lub opiekunowie prawni dzieci uczestniczących w zajęciach zobowiązują się do:

- zaopatrzenia dzieci w indywidualne osłony nosa i ust (maseczki, przyłbice) do użycia w przypadku zajęć na Hali sportowej lub Sali teatralno – kinowej.

- niezwłocznego odbioru dziecka po zakończeniu zajęć oraz w przypadku wystąpienia u dziecka niepokojących objawów choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar, duszności)

- przekazania dziecku numeru telefonu pozwalającego na szybki kontakt organizatorów z rodzicem lub opiekunem

4. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do przestrzegania zasady utrzymywania dystansu - co najmniej 2 metry odstępu oraz przestrzegania zasad higieny i obowiązku dezynfekcji rąk.

5. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za osoby przebywające poza wyznaczonym do zajęć terenem pasażu.

6. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci pozostawionych bez opieki po zakończeniu zajęć.

7. Uczestnictwo w zajęciach jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku dziecka - uczestnika zajęć oraz wizerunku opiekuna zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Niniejsza zgoda dotyczy w szczególności wykorzystania wizerunku poprzez zamieszczenie fotografii i materiałów filmowych w publikacjach na portalach internetowych zarządzanych przez Organizatorów oraz Gminę Chrzanów. Niniejsza zgoda nie jest ograniczona czasowo.

8. Zajęcia będą się odbywały zgodnie z przygotowanym przez organizatorów programem, który zostanie udostępniony na stronach internetowych Organizatorów, facebooku oraz na plakatach umieszczonych w przestrzeni miejskiej.

9. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu zajęć.

10. Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją przez rodziców lub opiekunów prawnych niniejszego regulaminu.

11. Szczegóły dot. zajęć sportowych – na stronach internetowych organizatorów: https://basen.chrzanow.pl/ oraz www.pmos-chrzanow.pl

Szczegółowy program

FLESZ - W jaki sposób wybierzemy prezydenta?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie