Najlepsze oferty pracy w Chrzanowie i powiecie chrzanowskim. Sprawdź, które zawody są poszukiwane i ile można zarobić [LUTY 2021]

BK
MONTER - ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Chrzanów

Pracodawca: PIÓRO FRANCISZEK F.H.U. "Pióro"

Zakres obowiązków: obsługa szlifierki, wiertarki, podstawowych elektronarzędzi

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Kontakt z pracodawcą: telefoniczny - numer 665 498 517
MONTER - ŚLUSARZ Miejsce pracy: Chrzanów Pracodawca: PIÓRO FRANCISZEK F.H.U. "Pióro" Zakres obowiązków: obsługa szlifierki, wiertarki, podstawowych elektronarzędzi Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN Kontakt z pracodawcą: telefoniczny - numer 665 498 517 pixabay
Straciłeś dotychczasową posadę, szukasz nowej, chcesz zmienić pracę? W Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie czeka sporo ofert w różnych zawodach. Sprawdź, w których najłatwiej znaleźć pracę i do tego nieźle płatną. A można zarobić nawet od 6500 zł brutto w górę. W galerii znajdziecie najlepsze oferty pracy w powiecie chrzanowskim. AKTUALIZACJA Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Co ostatnio oferuje Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie?

Sprawdziliśmy, co aktualnie ma do zaoferowania Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie. W których zawodach najłatwiej znaleźć pracę, jakie są oczekiwania pracodawców i ile można zarobić.
Szczegóły tych ofert i pozostałych znajdziecie też na internetowej stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie.

FLESZ - Koronawirus. Jak się przed nim uchronić

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie