Najlepsze oferty pracy w Chrzanowie i powiecie chrzanowskim. Sprawdź, które zawody są poszukiwane i ile można zarobić [LUTY 2021]

BK
MONTER - ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Chrzanów

Pracodawca: PIÓRO FRANCISZEK F.H.U. "Pióro"

Zakres obowiązków: obsługa szlifierki, wiertarki, podstawowych elektronarzędzi

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Kontakt z pracodawcą: telefoniczny - numer 665 498 517
MONTER - ŚLUSARZ Miejsce pracy: Chrzanów Pracodawca: PIÓRO FRANCISZEK F.H.U. "Pióro" Zakres obowiązków: obsługa szlifierki, wiertarki, podstawowych elektronarzędzi Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN Kontakt z pracodawcą: telefoniczny - numer 665 498 517 pixabay
Straciłeś dotychczasową posadę, szukasz nowej, chcesz zmienić pracę? W Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie czeka sporo ofert w różnych zawodach. Sprawdź, w których najłatwiej znaleźć pracę i do tego nieźle płatną. A można zarobić nawet od 6500 zł brutto w górę. W galerii znajdziecie najlepsze oferty pracy w powiecie chrzanowskim. AKTUALIZACJA Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Co ostatnio oferuje Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie?

Sprawdziliśmy, co aktualnie ma do zaoferowania Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie. W których zawodach najłatwiej znaleźć pracę, jakie są oczekiwania pracodawców i ile można zarobić.
Szczegóły tych ofert i pozostałych znajdziecie też na internetowej stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie.

FLESZ - Koronawirus. Jak się przed nim uchronić

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!