Otwarte Mistrzostwa Libiąża w Szachach. Igor Wilk został Mistrzem Libiąża [ZDJĘCIA]

Sławomir Bromboszcz
Otwarte Mistrzostwa Libiąża w Szachach
Otwarte Mistrzostwa Libiąża w Szachach Libiąskie Centrum Kultury
Niezwykle zacięta rywalizacja toczyła się podczas Otwartych Mistrzostw Libiąża w Szachach. Turniej zorganizowany został przez GOS Energia Libiąż przy współpracy z LCK.

Otwarte Mistrzostwa Libiąża w Szachach. Igor Wilk został Mistrzem Libiąża

Mistrzem Libiąża został Igor Wilk zdobywając komplet punktów. Miejsce drugie zajął Seweryn Stokłosa, trzecie - Krystian Klimczok.

Najsilniejszym juniorem do lat 10 okazał się Wiktor Kisiel, do lat 12 - Michał Kaszuba, do 14 - Michał Gładysek. Najlepszą juniorką mistrzostw została Maja Socha, a najlepszym zawodnikiem GOS ENERGIA Libiąż został Mateusz Wikar.

Zwycięzcy przyjęli gratulacje, puchary i nagrody z rąk zastępcy burmistrza Libiąża Huberta Szumniaka.